Неділя, 24.03.2019, 20:47
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Банери

Інформація про ліцей

             

Інформація

про КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

на 2018/2019 навчальний рік

 

ік

Рік заснування

 

Перша школа в Шарівці з’явилась у 1902 році, її заснував священик Ольховський. Спочатку була церковно-парафіяльна школа, згодом – чотирикласна, семирічна, восьмирічна. У 1969 році збудовано нову школу. Із 1980 року навчальний заклад надає повну загальну середню освіту. З 2018 року заклад має назву КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

Директор ліцею

Кравченко Алла Іванівна, освіта повна вища, за фахом учитель російської мови та літератури, категорія вища, має звання «Старший учитель». Заклад освіти очолює з 2005 року.

Контингент учнів

У 2018 році у закладі навчається 237 учнів, з них учнів 1-4 класів - 95 чол., 5-9 класів –109 учнів, 10-11 класів –18 учнів. Випускників 9 класу - 21 учень, вихованців Черемушнянської філії - 15.

Випускників 11 класу - 10 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю - 0 учнів, срібною - 0 учнів. Приймали участь у ЗНО 11 учнів 11 класу.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за двома профілями: 11 клас - 10 учнів за універсальним профілем та 10 клас - 8 учнів за філологічним профілем (українська філологія).

 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 23 педагоги, із них:

21 вчитель має повну вищу освіту; 2 вчителя – середню спеціальну.

За кваліфікаційною категорією: вища кваліфікаційна категорія – 13 вчителів; І кваліфікаційна категорія – 2 вчителя;

ІІ кваліфікаційна категорія – 1 вчитель; категорія «спеціаліст» – 7 вчителів.

Звання мають: «Відмінник народної освіти» – 3 вчителя; "Відмінник освіти України" - 1 вчитель; «Вчитель-методист» – 3 вчителя; «Старший учитель» – 7 вчителів.

 

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (101 учень) забезпечено 95 учнів початкових класів та дітей пільгових категорій: 2 дитини-сироти та 3 учні, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО. За рахунок батьківської плати харчується 83 учні.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою: «Формування ключових компетентностей учнів через підвищення професійної майстерності педагогів в контексті сучасних технологій».

Учителі ліцею співпрацюють з ХАНО, видавництвами «Основа» та «Плеяда», публікують свої матеріали на методичному порталі (http://metodportal.com/node/44204), а також в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» (http:VKurok.ru) та в фаховому журналі «Історія та правознавство», «Фізичне виховання в школах України», «Позакласний час»;

  • друкують свої роботи в збірках «ВЕЛ», збірнику облСЮТура та «Методичних рекомендаціях щодо навчальновиховних заходів з екологічного краєзнавства».

Полякова Н.В. - лауреат Всеукраїнського конкурсу серед педагогів «Сталий розвиток – наш вибір» (2016).

Випускають власні методички:

Полякова Н.В. - автор методичок «Організація роботи з екологічного краєзнавства в Шарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківського району» (2006), «Екологічна освіта і виховання в сучасних умовах: досвід роботи з екологічного краєзнавства в Шарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківського району» (2010).

Войтенко Н.М. - співавтор 5 посібників для вчителів та програми курсу «Православна культура Слобожанщини», затвердженної МОН України (2016)

 

Гурткова робота

У закладі освіти працює 5 гуртків: «Художня вишивка», «Бісероплетіння», «Зірниця» - БДЮТ, «Еколого-краєзнавчий», «Пішохідний туризм» - ЦТКЕУМ.

Підвіз учнів та вчителів

До закладу освіти потребують підвозу 66 учнів та 5 вчителів з сіл Литвинівка, Черемушна, Шевченкове, Золочівське, Хворостове, Свинарі, Буцьківка, Пасічне та м.Валки. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 14 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи (17 ПК), 3 проектора з екраноми, музичний центр, 5 телевізорів, 6 ноутбуків, тенісний стіл, біологічний та фізичний кабінети з сучасним обладнанням. Кабінет учнів 1 та 2 класів обладнані телевізорами. В закладі є спортивна зала, 2 спортивних майданчики – футбольний та волейбольний, майстерня, їдальня (100 місць).

Бібліотечний фонд налічує 15486 примірників художньої та навчальної літератури.

 

Досягнення вихованців

Щорічно учні закладу освіти беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У минулому році ученця 11 класу Лукавенко Ксенія виборола ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Учениця 10 класу Четова Дарія посіла ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Учні закладу беруть активну участь у конкурсах, турнірах, фестивалях з екології, історії, краєзнавства, туристичних та спортивних змаганнях.

У 2017/2018 навчальному році учні закладу посіди ІІІ місце в районному етапі конкурсу агітбригат «Молодь обирає здоров'я», переможці районної екологічної гри «Екологічний бумеранг», ІІ місце у краєзнавчому конкурсі «Моя рідна Харківщина», Жакун Вікторія (5 клас) посіла ІІІ місце в районному конкурсі читців «Іду душею до Тараса».

Сім'я Андрущенків - переможці обласного фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім'я" та призери Всеукраїнського фестивалю.

Календар
Пошук
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz