Вівторок, 18.06.2019, 14:50
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Меню сайту
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Банери

Анонси

АНОНСИ

 

  1. Режим роботи  дитячого закладу відпочинку – табір з денним перебуванням «Веселка» комунального закладу «Шарівський ліцей Валківської районної ради Харківської області».


  2.                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ

  3.     Директор КЗ «Шарівський ліцей»      

        ____________ А.І.Кравченко

     

     

    ПЛАН РОБОТИ

    дитячого закладу відпочинку – табір з денним перебуванням «Веселка»

    комунального закладу «Шарівський ліцей

    Валківської районної ради Харківської області»   

    03.05.2019 – 21.06.2019

     

    з/п

    Назва заходу

    Дата проведення

    Відповідальні

    Відмітка про виконання

     

    Проведення заходів до пам’ятних дат та свят:

    Міжнародний день захисту дітей;

    Всесвітній день охорони навколишньго середовища;

    Відвідування гуртків за інтересами:

    гурток «Бісероплетіння»

    03.06.2019

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Вистороп Т.М.

     

    1

    День знайомств.

    Інструкція з техніки безпеки.

    Ігрова програма «Давай познайомимось».

    Поїздка до м.Харкова в ТЮЗ на виставу.

    Операція «Затишок».

    03.06.19

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    2

    День дитинства.

    Конкурс малюнків на асфальті присвячений Дню захисту дітей «Щасливе дитинство».

     

     

     

     

     

     

     

    04.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    3

    День «Веселки»

    Урочисте свято «Відкриття табору».

    Святковий концерт.

    Ігри та розваги на дитячому майданчику.

    05.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    4

    День ввічливості.

    Міні тренінг «Ми такі схожі, ми такі різні».

    Складання казок «Де живе доброта?», «Де живе усмішка?»
    Вікторина «Доповніть вираз».

    Експрес діагностика емоційного стану «Настрій».

    Вивчення девізу, розучування табірної пісні.

     

    06.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    5

    День рідного краю.

    Пізнавально – пошукова  гра «За законами України».

    Бесіда «Знай і шануй символи свого краю».

    Конкурс малюнків «Моя маленька Батьківщина».

    Вікторини. Конкурси.

     07.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    6

    День дружби.

    Бесіда «Є чарівне слово «дружба».

    Тест «Пізнай себе».
    Турнір допитливих «У загадки є відгадка».

     10.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    7

    День туризму

    Бесіда «Поведінка в лісі».

    Ігри та розваги.

    Гра – змагання «Ключ старого лісу».

    11.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    8

    День «Веселкових мандрів».

    Виставка букетів з польових квітів.

    Екскурсія в природу «Рослини, які живуть поруч».

    Гра «Відгадай рослину».

     

    12.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    9

    День пізнання.

    Екскурсія до екопарку Фельдмана м.Харків

    13.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    10

    День казок.

    Читання казок.

    Малювання улюбленого героя.

    Інсценізація українських казок.

    14.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    11

    День подорожей.

    Екскурсія до аероклубу смт.Коротич.

    Санітарний час «Чистий табір».

    18.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    12

    Олімпійський день.

    Бесіда «У здоровому тілі здоровий дух».

    Спортивна олімпіада.

    Ігри та розваги на свіжому повітрі.

    Екскурсія до медичного закладу.

    Підготовка до закриття табірної зміни.

    19.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    13

    День подорожей.

    Екскурсія до хлібзаводу «Кулиничі».

     

     

    20.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

    14

    День табору. День вишиванки.

    Закриття табору «Веселка».

    Вручення грамот, подарунків.

    Концерт «Канікули, канікули! Ура»

    Проведення змагань, вікторин, конкурсів.

     

    21.06.19

    Рєзнік І.Г.

    Харченко Н.В.

    Антонюк І.С.

    Карпенко В.М.

    Огієнко О.А.

    Гапоненко Л.І.

    Годунко Л.В.

    Луценко С.Г.

    Золочевська О.В.

    Войтенко Н.М.

    Кожеуров М.В.

    Лісовин Л.П.

     

     

    Директор табору                         І.Г.Рєзнік

Календар
Пошук
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz